+420 724 023 072
libor.cada@krakatoa-consulting.cz
Ing. Libor Čada
+420 724 023 072
libor.cada@krakatoa-consulting.cz
Kanceláře
Hauptova 594
156 00 Praha – Zbraslav
Sídlo společnosti
Ruská 1240/176
100 00 Praha 10

O firmě

Jsme pražská stavební společnost, která klientům pomáhá zajišťovat veškeré stavební práce, zejména pak stavby rodinných domů na klíč, generální dodávky staveb, jádrové vrtání nebo například pokládky cihelných nebo čedičových dlažeb. Všechny naše činnosti provádíme vlastním technickým vybavením.
Přestože sídlíme v Praze, provádíme stavební práce v celé oblasti Čech. A v případě pokládky speciálních cihelných nebo čedičových dlažeb, v rámci celé České republiky. V našem týmu máme řadu profesionálů, kteří mají zkušenosti s řízením jak malých, tak velkých projektů.
Firma byla založena na jaře v roce 2015, a od té doby máme za sebou desítky úspěšných projektů. Stavíme na našich dlouholetých zkušenostech, individuálním přístupu ke klientům, zpracování dokumentace, a nastane-li problém, vždy se ho snažíme vyřešit komplexně. Nejdříve to posoudíme, najdeme vhodné řešení, a následně problém odstraníme. 
Dlouhá léta jsem pracoval u společnosti Metrostav, kde jsem měl na starosti poměrně velké a zajímavé stavby. Díky dvacetiletým zkušenostem s technologiemi a řízením projektů, kterými jsem si prošel, jsem dostal chuť zkusit si něco nového - vést firmu sám.
Ing. Libor Čada
majitel společnosti

Co o nás říkají

Jedná se o reálné recenze našich klientů z portálu nejremeslnici.cz
  • Realizace resp. vyhotovení projektu proběhlo naprosto v pořádku, při zachování sjednané ceny, aktivní přístup dodavatele předčil moje očekávání zejména termínově, je radost pracovat s opravdovými profesionály.
  • Pan Čada je velmi schopný projektant, který navíc co slíbil, tak splnil. Na stavebním úřadě byli s jeho projektem natolik spokojeni, že nám sdělili, že projekt od pana Čady budou dalším žadatelům o stavební povolení ukazovat jako vzor, jak má projekt správně vypadat. Mohu tedy pana Čadu jedině doporučit a ráda to tímto činím.
  • Realizace byla provedena kvalitně ve velmi krátkém termínu, včetně podlah v sousedních místnostech. Děkujeme a doporučujeme!
  • Dobrý den, s firmou jsem byla velmi spokojená. Zajistila vše na profesionální úrovni včetně komunikace na stavebním úřadu. Všem vřele doporučuji.
Krakatoa Consulting s. r. o.
Ruská 1240/176
100 00 Praha 10

Nabídka

Služby

Obchodní údaje

IČ:
03723933
DIČ:
CZ03723933
Zápis do OR - Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 236751
Tvorba webu Asimary s.r.o.